BİM Market Personel Maaşları 2018

Perakende sektöründe çeşitli pozisyonlarda çalışan personellerin maaşlarını incelemeye devam ediyoruz. Bu yazımızda perakende market zinciri lideri olarak büyümeye devam eden BİM market çalışanlarının maaşlarını inceleyeceğiz ancak önce BİM marketin tarihçesini yakından bakalım.

BİM Market Tarihçesi

Hemen hemen her mahallede bulunan discount mağazacılık mantığıyla çalışan BİM market ilk olarak 1995 yılında 21 mağaza ile hizmet vermeye başladı. Büyümeye devam eden BİM, 1997 yılında 100. mağazasıyla hizmet vermeye devam etti. 2004 yılında 1.000 mağazaya ulaştı ve hisselerinin bir kısmını halka arz etti.

2008 yılında mağaza sayısını 2.285’e çıkardı ve cirosunda yüzde 42’lik büyüme sağladı. 2010 yılında sektöründe en fazla ciro yapan marka haline geldi. 2012 yılında Bimcell’i hizmete sundu 2 yıl sonra Bimcell 1 milyon aboneye ulaştı.

BİM, Türkiye gıda perakende sektöründe daha da büyümeye ve sektördeki liderliğini devam ettirmektedir.

BİM Market Personel Maaşları

PozisyonMaaş
Mağaza Personeli1.600 TL ve üzeri
Mağaza Sorumlu Yardımcısı2.200 TL ve üzeri
Mağaza Sorumlusu2.500 TL ve üzeri

Not: Yukarıdaki tabloda hesaplanan maaşlar, ortalama personel maaşlarıdır. Mağaza çalışanlarının sitemizde yaptığı paylaşımlarla belirlenmiştir, dolayısıyla kesinlik arz etmez. Maaşlar mağazanın büyüklüğüne ve aylık cirosuna göre değişkenlik gösterir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ